Про підприємство

Київське виробниче об’єднання «Медапаратура» – вітчизняний виробник рентгенівського діагностичного обладнання. Нові розробки колективу об’єднання забезпечують медичні установи України та інших країн сучасною діагностичною технікою.

Наше об’єднання по праву пишається своїм творчим колективом кваліфікованих фахівців з великим досвідом роботи. Нова техніка, передові технології в поєднанні зі стратегічною лінією на високу якість продукції та взаємовигідне співробітництво зі споживачами є складовими частинами нашого успіху.

Наша перевага полягає в тому, що ми пропонуємо повний комплекс робіт від проектування і виробництва до кваліфікованого сервісного обслуговування, включаючи модернізацію медичної техніки.

Сучасне обличчя підприємства визначають рентгенівські діагностичні комплекси різної конфігурації з цифровою обробкою зображення. В першу чергу це класичні комплекси на три і два робочих місця для проведення всіх видів рентгенодіагностичних досліджень.

У тому числі швидкою та недорогою діагностикою легенів за допомогою функції лінійного ТОМОСИНТЕЗУ, що дозволяє ідентифікувати основні прояви КОВІД-19 (COVID-19) навіть на ранніх стадіях їх появи, дозволяючи вчасно взяти на контроль перебіг хвороби.

Цех складання рентгенівського обладнання

Для більш вузького спектра досліджень популярністю у медичного персоналу користуються флюорографічні апарати як кабіна так і бескабінние, недорогі універсальні рентгенівські апарати, оснащені сучасними цифровими приймачами і спеціалізованими програмно-апаратними комплексами.
З метою наближення сучасної діагностики до пацієнтів віддалених районів сільської місцевості, фахівцями підприємства розроблено серію пересувних рентгенофлюорографічних кабінетів з різною комплектацією діагностичного обладнання.

На підприємстві впроваджена і функціонує система менеджменту якості, яка гарантує постійну високу якість товарів і послуг, що підтверджується міжнародними сертифікатами якості ISO 9001 та ISO 13485.

Продукцію під маркою об’єднання знають в 26 країнах світу. Її бачили на багатьох вітчизняних і зарубіжних виставках, де вона отримала схвальні відгуки.

Ми завжди відкриті до співпраці і взаємовигідного партнерства.